logo

Numer konta Fundacji Razem:
BANK MILLENIUM S.A.
68 1160 2202 0000 0001 1000 7668


1 procent

Przekaż 1% na rzecz
Razem -
Fundacja Onkologii Lubelskiej
KRS: 0000 303 017
1% na rzecz Razem
 
 
Drodzy Przyjaciele Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli i Razem – Fundacji Onkologii Lubelskiej.
 
Jak co roku istnieje możliwość przekazania 1% podatku na rzecz naszej Fundacji, która wspiera działalność Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Fundacja Razem podejmuje akcje na rzecz wsparcia szpitala oraz jego pacjentów i pracowników.
 
Zachęcamy zatem wszystkich bardzo serdecznie do przekazania 1% podatku na naszą rzecz. Otrzymane środki zostaną przekazane na szczytne cele:
  • przygotowanie i prowadzenie akcji mających na celu walkę z chorobami nowotworowymi;
  • wspieranie działalności Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, realizowane poprzez: zakup sprzętu i aparatury medycznej, zakup wyposażenia niemedycznego;
  • dofinansowanie zadań promujących działalność Centrum Onkologii;
  • udzielanie wsparcia osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom.
Prosimy również o poinformowanie swoich bliskich i znajomych o możliwości przekazania 1% podatku na konto naszej Fundacji Razem.
 
Dysponując na rzecz Fundacji Razem jeden procent swojego podatku dochodowego należy w formularzu PIT w części zatytułowanej: Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego,
  • wpisać pod odpowiednią pozycją numer KRS Fundacji Razem 0000303017,
  • wpisać pod następną pozycją kwotę 1% podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Aby ułatwić Państwu rozliczenie podatku załączamy Bezpłatny program do wypełniania zeznania PIT za 2017 rok w poniższym linku: https://mojpit.pl/_razem-fol (wersja on-line, wymagany Adobe Flash Player)

 

 
pit cozl 2017

 

 Wersja do pobrania

 
Monday, 23 September 2013 07:26

Wyleczona dzięki lubelskim lekarzom i darczyńcom

16:04, 22.09.2013, TVP Lublin

Irina, 24-letnia Ukrainka, która była leczona w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej jest wyleczona - mówią lekarze. Kobieta nie mogła znaleźć na Ukrainie lekarzy, którzy chcieliby się podjąć jej leczenia. Ojciec Iriny jest Polakiem. Po rozpoznaniu choroby, zaczął szukać ratunku w Polsce. Do Lublina przywiózł ją w ostatniej chwili.

 

Irina_2.png

(fot. TVP Lublin)

Teraz Irina jest już całkiem zdrowia, ale kiedy 9 miesięcy temu ojciec przywiózł ją do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej jest stan był bardzo ciężki. Zyskała drugie życie.
 
Niebawem będzie mogła już wrócić do swojego męża i córeczki. - "Chciałam podziękować wszystkim lekarzom, którzy mi pomogli i uratowali moje życie" - powiedziała.Leczenie Iriny udało się sfinansować dzięki wpłatom na konto Fundacji Onkologii Lubelskiej. Dzięki darczyńcom do tej pory zebrano ponad 27 tysięcy złotych.
 
Mimo, że operacja i leczenie zakończyło się sukcesem. Irina wciąż wymaga opieki.
 
Wszyscy, którzy chcą pomóc sfinansować leczenie Iriny mogą przekazywać wpłaty na konto Fundacji Onkologii Lubelskiej "Razem" z dopiskiem Irina. Numer konta bankowego Bank Millenium S.A., nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0001 1000 7668.
 
 
Wednesday, 28 August 2013 07:37
Irina wciąż potrzebuje wsparcia
 
Na początku tego roku Pani Dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska i Razem – Fundacja Onkologii Lubelskiej zwróciły się do Państwa o pomoc dla Iriny Vasiliew z Ukrainy.
 
Irina przyjechała do Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli z rozpoznaniem nieoperacyjnego grasiczaka złośliwego. Ponieważ nie miała szans na leczenie na Ukrainie została przyjęta do I Oddziału Onkologii Klinicznej. Rodziny Iriny nie stać było na pokrycie kosztów jej leczenia i pobytu w Polsce.
 
Nasz apel spotkał się z dużym odzewem lokalnej społeczności. Zebraliśmy kwotę 24 221,04 zł i można było rozpocząć leczenie. Pacjentka pomyślnie przeszła chemioterapię, zabieg chirurgiczny a obecnie poddawana jest radioterapii.
 
Wszystkie dotychczas zgromadzone środki Fundacja przeznaczyła na leczenie. Potrzeba jeszcze około 60 tys. zł. Dzięki Państwa życzliwości i hojności, Irina ma bardzo duże szanse na całkowite wyleczenie.
 
Pieniądze można wpłacać na konto Razem – Fundacja Onkologii Lubelskiej, ul. K. Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin, www.fundacja-razem.pl, Bank Millenium S.A., nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0001 1000 7668 z dopiskiem „IRINA".
 
Za pomoc finansową dziękujemy wszyscy - Irina, jej córeczka i mąż, Dyrekcja i Pracownicy COZL, a także Fundacja „Razem".
 
Dyrektor
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska
 
Prezes
Razem Fundacji Onkologii Lubelskiej
mgr Marzena Klimczuk
 
1% tak mało?
Thursday, 28 February 2013 09:12
1% tak mało?
 
W czasie, kiedy dokonujemy rozliczeń podatkowych pragniemy szczególnie zwrócić Państwa uwagę na Razem-Fundację Onkologii Lubelskiej. Pomagamy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli, jego pracownikom i pacjentom.
 
Prosimy poinformujcie swoich krewnych, przyjaciół i znajomych o możliwości przekazania 1% podatku na naszą rzecz. KRS 0000303017. Urząd skarbowy posiadając taką informację przekaże wnioskowaną kwotę 1% podatku na konto Razem-Fundacja Onkologii Lubelskiej.
 
Na początku lutego 2013 roku rozpoczęliśmy akcję zbierania środków finansowych na leczenie Iriny pacjentki z Ukrainy. Wciąż można wpłacać pieniądze na konto Fundacji - Bank Millennium S.A., nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0001 1000 7668 z dopiskiem „IRINA".
 
Ponadto w 2013 roku kontynuujemy zbiórkę funduszy na zakup cytometru przepływowego, którą rozpoczęliśmy 14 grudnia 2012 roku podczas pierwszego Charytatywnego Koncertu Świątecznego.
 
Nadal wspieramy pracowników Centrum w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
 
Dzięki Państwa życzliwości i hojności, fundacja może realizować swoje cele, pomagając Pacjentom zmagającym się z chorobą nowotworową oraz wspierając Centrum.
 
 
Bezpłatny program do wypełniania zeznania PIT za 2012 rok
 
btn_pitopp  Wersja do pobrania    http://www.opp.aid.pl/pobierz.php?v=razem-fol
 
btn_pitonline  Wersja on-line  https://mojpit.pl/_razem-fol
 
Pomoc dla IRINY
Tuesday, 26 February 2013 07:35
Pomoc dla IRINY
 
Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej zwraca się z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie rzadkiego nowotworu nieoperacyjnego grasiczaka złośliwego typu A. Pomocy potrzebuje Irina Vasiliv. Irina ma 23 lata, pochodzi z Ukrainy. W domu na Irinę czeka mąż oraz 3 letnia córeczka.
 
Irina została przyjęta na I Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Chemioterapii Dziennej w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli z rozpoznaniem nieoperacyjnego grasiczaka złośliwego typu A. Rozpoznanie zostało postawione w Naukowo - Badawczym Oddziale Anatomii Patologicznej Narodowego Instytutu Raka w Kijowie.
 
W Centrum Onkologii Irinę zakwalifikowano, zgodnie z wytycznymi NCCN na 2013 rok, do chemioterapii, radioterapii oraz zabiegu chirurgicznego, których koszt może sięgać 70 - 80 tysięcy zł. Jest pod stałą opieką wybitnych specjalistów.
 
Irina nie jest ubezpieczona w Polsce, a rodziny nie stać na pokrycie kosztów leczenia oraz pobytu. Pieniądze trzeba zebrać jak najszybciej. Liczy się najmniejsza nawet wpłata.
 
Pieniądze można wpłacać na konto Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej, ul. K. Jaczewskiego 7, 20-090 Lublin, Bank Millennium S.A., nr rachunku: 68 1160 2202 0000 0001 1000 7668 z dopiskiem „IRINA".
 
Dzięki Państwa życzliwości i hojności, Irina ma bardzo duże szanse na całkowite wyleczenie.
 
Dyrektor
Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli
prof. dr hab. n. med. Elżbieta Starosławska
 
Prezes
Razem Fundacji Onkologii Lubelskiej
mgr Marzena Klimczuk
 
 

Irina czeka na pomoc

Irina.pngŹródło: Panorama Lubelska, TVP Lublin

 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2
Copyright 2021 © Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej
COZL