Numer konta Fundacji Razem:
BANK MILLENIUM S.A.

Przekaż 1% na rzecz
Razem -
Fundacja Onkologii Lubelskiej
KRS: 0000 303 017
Świąteczny Koncert Charytatywny
piątek, 05 października 2012 12:47

swiateczny koncert charytatywny na rzecz COZL

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to kim jest; nie przez  to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Słowa wypowiedziane przez Papieża Jana Pawła II są przesłaniem działania naszej Razem - Fundacji Onkologii Lubelskiej.

Koncert został objęty Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.

Dochód z Koncertu Charytatywnego przeznaczony zostanie  na zakup cytometru przepływowego do diagnozowania nowotworów układu chłonnego.

Koncert odbędzie się 14 grudnia 2012 roku o godz. 19.00 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Akademickiej 15 w Lublinie.

Patronat medialny nad koncertem objął portal internetowy www.onaonaona.com - piękne strony kobiety.

Do udziału w koncercie zaprosiliśmy Panią Joannę Kurowską, Panią Alicję Majewską, Panią Olgę Bończyk, Panią Majkę Jeżowską, Panią Ewę Błaszczyk, Panią Monikę Kuszyńską.

Koncert poprowadzi Pani Agata Młynarska.

W imieniu organizatorów zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia.

W zamian za okazane wsparcie przekażemy na Państwa ręce karnety upoważniające do wejścia na koncert.

Prosimy o kontakt telefoniczny: 517 257 944 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Razem – Fundacji Onkologii Lubelskiej
Marzena Klimczuk

Honorowy Patronat
Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej

Organizatorzy:
Razem – Fundacja Onkologii Lubelskiej
Portal internetowy www.onaonaona.com  - piękne strony kobiety

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to kim jest; nie przez  to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Zapraszamy serdecznie na Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. Organizatorami tego przedsięwzięcia są Przyjaciółka naszego Centrum Onkologii dziennikarka i prezenterka Pani Agata Młynarska oraz Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej.

Dochód z Koncertu Charytatywnego przeznaczony zostanie  na zakup cytometru przepływowego do diagnozowania nowotworów układu chłonnego.

Do udziału w koncercie zaprosiliśmy Panią Irenę Santor, Panią Alicję Majewską, Panią Dorotę Miśkiewicz, Panią Olgę Bończyk, Panią Majkę Jeżowską, Panią Ewę Błaszczyk, Panią Monikę Kuszyńską.

Koncert poprowadzi Pani Agata Młynarska.

Razem – Fundacji Onkologii Lubelskiej

marzena copy.png