logo

Numer konta Fundacji Razem:
BANK MILLENIUM S.A.
68 1160 2202 0000 0001 1000 7668

1 procent

Przekaż 1% na rzecz
Razem -
Fundacja Onkologii Lubelskiej
KRS: 0000 303 017
Aukcja
środa, 28 listopada 2012 16:00

Darczyńcy pragną włączyć się w szlachetną ideę Świątecznego Koncertu Charytatywnego, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup cytometru przepływowego do diagnozowania nowotworów układu chłonnego dla Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli. Podczas koncertu odbędzie się licytacja darów przekazanych fundacji Razem:

  • Pióro i wizytownik Małżonki Prezydenta RP, Pani Anny Komorowskiej
  • Fragment piosenki „Róbmy swoje” z dedykacją jej autora, Wojciecha Młynarskiego oraz książka „Wojciech Młynarski - Moje ulubione drzewo, czyli Młynarski obowiązkowo”
  • Płyta winylowa Ireny Santor z dedykacją
  • Obraz „Starsza siostra” Andrzeja Sobczyka (płótno, akryl, 65x81,5 cm)
  • Książka „Razem Mimo Wszystko” oraz prywatny podarunek od Anny Dymnej
  • Książka Beaty Tyszkiewicz „Nie wszystko na sprzedaż” wraz z dedykacją
  • Dwie książki niespodzianki z archiwum domowego Henryki Krzywonos-Strycharskiej
  • Akwarela Andrzeja Wasilewskiego (30x40 cm) „Warszawa wg Canaletta”
  • Unikatowa złota szpilka z pracowni Artura Skrockiego wykonana w japońskiej technice Mokume, z certyfikatem autentyczności
  • Bon na serię zabiegów z zakresu medycyny estetycznej  i innowacyjnej kosmetologii w studiu AdrJo - Beauty&Health w Nałęczowie
  • Tablet Modecom „Freetab 9702” ufundowany przez firmę Vico sp.j.

Copyright 2018 © Razem - Fundacja Onkologii Lubelskiej
COZL